Search results for:
No result found! Try with different keywords!

Cultuurcentrum de Werft - Geel

Cultuurcentrum de Werft - Geel

Organizer Page
  • 1

    Followers

  • 33

    Upcoming Events

  • 95

    Past Events

Get Email Updates

Subscribe to Event Updates

About

Eigenzinnig cultuurcentrum in de stad Geel
Spread the word

Upcoming Events

There are no Upcoming Events right now !

Follow Cultuurcentrum de Werft - Geel to get updates of coming events.

Memento MORI! !IROM OTNEMEM-Els Dietvorst in CC de Werft (Geel)

Thu Nov 14 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Johan Petit: Lulletje

Fri Nov 15 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Bella Italia met Sandra Kim, Begir Memeti, Marco Z & band

Sat Nov 16 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Kunstendag voor kinderen in CC de Werft in Geel

Sun Nov 17 2019 at 01:00 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Dez Mona: Book of Many

Wed Nov 20 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Luc Caals en Martine Dams: Liedjes om lief te hebben

Thu Nov 21 2019 at 02:00 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Zacht Lawijt

Fri Nov 22 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

POZ! - Matteo Sedda in CC de Werft in Geel

Thu Nov 28 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Geel, Belgium

Singalong met de Wim Opbrouck Singalong Songbook

Fri Nov 29 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Geel, Belgium

Michelino Bisceglia plays Tim Burton feat. Villanella

Sat Nov 30 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

RACE van Arsenaal in CC de Werft in Geel

Tue Dec 03 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

STUCK (6+) van Laika ism Villanella in CC de Werft in Geel

Wed Dec 04 2019 at 03:30 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Sintconcert De Peatles (vanaf 4 jaar) in CC de Werft

Fri Dec 06 2019 at 10:00 am
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Tom Helsen: Ladies Night - Uitverkocht

Tue Dec 10 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Eva De Roovere Lenny Maes Brahim Jonas Winterland Elvis Peeters

Fri Dec 13 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Bert Gabriëls: Eindejaarsconference 2019

Wed Dec 18 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Lotte Stevens nodigt uit

Fri Dec 20 2019 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Transmute van Sandman (Sabine Molenaar) in CC de Werft in Geel

Tue Jan 07 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Geel, Belgium

Alex Agnew: Be carefull what you wish for

Wed Jan 08 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Geel, Belgium

Flairck

Sat Jan 11 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Comedy Café met William Boeva, Jeron Dewulf, Dagmara Wilschut ea

Tue Jan 14 2020 at 08:15 pm
Cultuurcafé De Werft, Werft 34, 2440 Geel, Geel, Belgium

Le Ravage d'Ali Baba - JazzLab

Wed Jan 15 2020 at 08:15 pm
Cultuurcafé De Werft, Werft 34, 2440 Geel, Geel, Belgium

De hoogste berg - Robrecht Vanden Thoren in CC de Werft in Geel

Thu Jan 16 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Geel, Belgium

De Gestampte Meisjes: Ballen 2.0

Wed Jan 22 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Anatomie van pijn - NTGent & Lies Pauwels in CC de Werft in Geel

Thu Jan 23 2020 at 07:30 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Geel, Belgium

Novastar Solo: Word's out

Fri Jan 24 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

WrestleFest 5

Sat Jan 25 2020 at 07:00 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Mijne gebuur heeft het zuur - EAT in CC de Werft in Geel

Sun Jan 26 2020 at 02:00 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Van der Laan & Woe: Pesetas

Wed Jan 29 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Jukebox 2020 - Uitverkocht

Thu Jan 30 2020 at 08:15 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Dimanche/Zondag (9+) - Cie Chaliwaté & Focus Cie in CC de Werft

Sat Feb 01 2020 at 07:30 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

Doe de groeten aan de ganzen (6+) hetpaleis & De Nwe Tijd @Geel

Wed Feb 05 2020 at 02:30 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium

De moeder en de drie soldaten - Hetgevolg in CC de Werft (Geel)

Thu Feb 06 2020 at 07:30 pm
Cultuurcentrum de Werft - Geel, Werft 32, 2440 Geel, Geel, Belgium