X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Events for workshop in Utrecht

Ongoing

Iittala x bloomon - kerstdecoratie workshops

de Bijenkorf Utrecht , 1A Sint Jacobsstraat, Utrecht, Netherlands

Sat Dec 15 2018 at 12:00 pm to Sun Dec 16 2018 at 05:00 pm

Today

Workshop bierbrouwen

De Bierpionier , Malakkastraat 6, 3531 HM Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Dec 16 2018
10:00 am to 05:00 pm

Special Circlingday Finding Voice with Leela May Stokholm

Centrum Well Taijiquan , Qigong & Meditatie UtrechtDoelenstraat 34, 3512 XJ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Dec 16 2018
12:30 pm to 05:30 pm

Yin & Klank: Winter

Yogaya YogaschoolWesterkade 23 , 3511 HB Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Dec 16 2018
02:00 pm to 04:30 pm

Tantric Cuddling / Tantr. Knuffelworkshop with Wilrieke Sophia

Yoga UtrechtOudegracht aan de Werf 399 , 3511 PH Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Dec 16 2018
07:30 pm to 10:00 pm
Advertisement.

Tomorrow

GIMA Day 2018: Interaction with GI

MinnaertgebouwUtrecht , Utrecht, Netherlands

Mon Dec 17 2018
01:00 pm to 07:00 pm

Dec 18 2018

Netwerkcafé Utrecht: Waar liggen mijn kansen?

Parnassos Cultuurcentrum , Kruisstraat 201, Utrecht, Netherlands

Tue Dec 18 2018
09:30 am to 01:00 pm

3FM Serious Request: Lifeline

TivoliVredenburgVredenburgkade 11 , 3511 WC Utrecht, Utrecht, Netherlands

Tue Dec 18 2018 at 12:00 pm to Mon Dec 24 2018 at 11:59 pm

Dec 19 2018

Introductieworkshop: 2D tekenen en lasersnijden

ProtoSpacePadualaan 99 , 3584 CH Utrecht, Utrecht, Netherlands

Wed Dec 19 2018
09:30 am to 12:30 pm

Hoe leg je online contact? – theorie workshop

Workshopruimte Utrecht , Oudegracht 186W, Utrecht, Netherlands

Wed Dec 19 2018
07:00 pm to 10:30 pm

U Jazz WessieSessie: StartAfresh!

Parnassos Cultuurcentrum , Kruisstraat 201, 3581 GK Utrecht, Utrecht, Netherlands

Wed Dec 19 2018
09:00 pm to 11:00 pm

Dec 22 2018

Saturday Salsa Night // Big X-Mas Edition // No.1 Latin Hotspot

Union Latin LoungeBiltstraat 37 , 3572 AD Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Dec 22 2018 at 09:00 pm to Sun Dec 23 2018 at 02:30 am

Dec 23 2018

Tantric Dance Utrecht, a Course in Love

Danscentrum UtrechtMgr. van de Weteringstraat 13-A , 3581 EA Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Dec 23 2018
07:00 pm to 10:00 pm

Dec 28 2018

LEGO® Serious Scrum

Het Coachhuis Utrecht Catharijnesingel , 56 Catharijnesingel, Utrecht, Netherlands

Fri Dec 28 2018
10:00 am to 05:00 pm

Winter Games 2018

Sportcentrum Oudenrijn , Europaweg 48 , Utrecht, Netherlands

Fri Dec 28 2018
12:00 pm to 06:00 pm

Dec 29 2018

Kids Radio dagen

Wijkspeeltuin De Boog , Merwedekade 128a, 3521 ER Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Dec 29 2018
01:00 pm to 04:00 pm

Jan 05 2019

Winter Messer Meeting 2019

De Spelerthorbeckepark , Utrecht, Netherlands

Sat Jan 05 2019 at 10:00 am to Sun Jan 06 2019 at 06:00 pm

Jan 07 2019

Kick-off event van het programma: Op Jouw Lijf Geschreven

Sport Centrum UtrechtZonnebaan 22 , , 3542 EE Lage Weide, Utrecht, Netherlands

Mon Jan 07 2019
08:00 pm to 09:30 pm

Jan 08 2019

Workshop Stempels Snijden

IMAKINKanaalweg 30 , 3526KM Utrecht, Utrecht, Netherlands

Tue Jan 08 2019
10:00 am to 12:00 pm

Jan 09 2019

Grip op je chronische aandoening | Utrecht Oost

Homeruslaan 59A , 59A Homeruslaan, Utrecht, Netherlands

Wed Jan 09 2019
09:00 am to 11:30 am

Porselein Basis Cursus

Kanaal30Kanaalweg 30 , 3526 Km Utrecht, Utrecht, Netherlands

Wed Jan 09 2019
07:00 pm to 09:30 pm

Jan 10 2019

Propositions #7/5: Sense

BAK , basis voor actuele kunst, Pauwstraat 13a, Utrecht, Netherlands

Thu Jan 10 2019
07:30 pm to 09:30 pm

Jan 11 2019

WelBewust Jezelf Zijn

Pretoriadreef 88 , Utrecht, Netherlands

Fri Jan 11 2019
02:00 pm to 06:00 pm

Jan 12 2019

Danspiratie Fest. geannuleerd

Het Huis Utrecht , Boorstraat 107, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 12 2019 at 09:00 am

Workshop: Bouw een Speelgoedkist

Hof van Cartesiusvlampijpstraat , 3435AR Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 12 2019
10:00 am to 05:00 pm

Basis workshop fotografie

Kamera Express Superstore Utrecht , Kroonstraat 9, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 12 2019
10:00 am to 12:30 pm

Basis workshop ukelele spelen

Vechtclub XLEuropalaan 2B , 3526 KS Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 12 2019
10:30 am to 01:00 pm

Jan 13 2019

Hallo familie 8+ | Maas theater en dans

Stadsschouwburg Utrecht , Lucasbolwerk 24, 3512 EJ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Jan 13 2019
01:30 pm to 04:59 pm

Jan 14 2019

Triton Carrièredagen

U.S.R. "Triton"Verlengde Hoogravenseweg 13 , 3525 BB Utrecht, Utrecht, Netherlands

Mon Jan 14 2019 at 01:00 pm to Fri Jan 18 2019 at 09:00 pm

Jan 15 2019

Workshop Adviseren in complexiteit

Social Impact Factory Utrecht , 40 Vredenburg, Utrecht, Netherlands

Tue Jan 15 2019
04:00 pm to 07:00 pm

Jan 16 2019

Yoga opleiding Utrecht - Yoga winter school training

Pure Energy YogaM.P.Lindostraat 4 , 3532 XE Utrecht, Utrecht, Netherlands

Wed Jan 16 2019 at 09:00 am to Sun Jan 20 2019 at 04:15 pm

Bloomon Workshop: 16 januari 2019 | Utrecht, Passie eten en drinken

Passie eten en drinken , Burchtplein 9, Utrecht, Netherlands

Wed Jan 16 2019
06:00 pm to 09:15 pm

Jan 20 2019

De familie van Nielie breekt de tent af 6+| Kwatta & Oorkaan

Stadsschouwburg UtrechtLucasbolwerk 24 , 3512 EJ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Jan 20 2019
03:00 pm to 06:00 pm

Jan 21 2019

Meet the Artist: Open Studio & Performance

Het Huis UtrechtBoorstraat 107 , 3513 SE Utrecht, Utrecht, Netherlands

Mon Jan 21 2019
01:30 pm to 09:30 pm

Jan 23 2019

Dáskalos naar Onderwijsbeurs

JaarbeursJaarbeursplein , 3521 AL Utrecht, Utrecht, Netherlands

Wed Jan 23 2019
09:00 am to 07:00 pm
Wed Jan 23 2019
09:30 am to 04:00 pm

Workshop Product Fotografie

Kanaalweg 30 , 30 Kanaalweg, Utrecht, Netherlands

Wed Jan 23 2019
01:30 pm to 05:00 pm

Jan 24 2019

Workshop Filosoferen met Kinderen

Centre for Business & Management - Hogeschool UtrechtKoningsbergerstraat 9 , 3531 AJ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Thu Jan 24 2019
02:00 pm to 05:00 pm

Propositions #7/6: Archive

BAK , basis voor actuele kunst, Pauwstraat 13a, Utrecht, Netherlands

Thu Jan 24 2019
07:30 pm to 09:30 pm

Jan 26 2019

Mental Coaching

URVBurgemeester Norbruislaan 680 , 3555 EZ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 26 2019
09:00 am to 05:00 pm

The identity Matrix

NLP AcademieKanaalweg 17G , 3526 KL Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 26 2019
09:30 am to 05:00 pm

De dansende psoas

Centrum Well Taijiquan , Qigong & Meditatie UtrechtDoelenstraat 34, 3512 XJ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Jan 26 2019
10:00 am to 05:00 pm

Jan 27 2019

Workshop // How To Desem // 27/01/19

Vechtclub XLEuropalaan 2B , 3526 KS Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Jan 27 2019
11:00 am to 02:00 pm

Bloomon Workshop: 27 januari 2019 | Utrecht, De Branding

De Branding , Croeselaan 303, Utrecht, Netherlands

Sun Jan 27 2019
11:00 am to 04:00 pm
Sun Jan 27 2019
01:30 pm to 04:30 pm

Jan 29 2019

Holacracy Taster Workshop

Social Impact Factory (direct naast station Utrecht CS) , Vredenburg 40, Utrecht, Netherlands

Tue Jan 29 2019
03:00 pm to 08:00 pm

Jan 30 2019

Wed Jan 30 2019
09:30 am to 05:00 pm

Jan 31 2019

Dag van de Teamontwikkeling

Kanaal30Kanaalweg 30 , 3526 Km Utrecht, Utrecht, Netherlands

Thu Jan 31 2019
09:00 am to 05:00 pm

Feb 02 2019

Workshop Foodfotografie & Foodstyling

Kanaalweg 30 , 30 Kanaalweg, Utrecht, Netherlands

Sat Feb 02 2019
01:00 pm to 06:00 pm

Feb 03 2019

Workshop bierbrouwen (VOLGEBOEKT)

De BierpionierMalakkastraat 6 , 3531 HM Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Feb 03 2019
10:00 am to 05:00 pm

DJ Workshop voor kids (7 tm 12 jaar) Utrecht

Camping GanspoortHelling 87 , 3523CB Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sun Feb 03 2019
12:00 pm to 04:45 pm

Feb 06 2019

Marketing Insights Event (MIE) 2019

Jaarbeurs Utrecht , Jaarbeursplein, Utrecht, Netherlands

Wed Feb 06 2019 at 09:00 am to Thu Feb 07 2019 at 07:00 pm

Feb 09 2019

OERsterk in 1 dag

Carlton President HotelFloraweg 25 , 3542 DX Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Feb 09 2019
10:00 am to 05:00 pm

Lachmeditatie in Utrecht

Akasha Yoga&MassageBilderdijkstraat 78 , 3532 VJ Utrecht, Utrecht, Netherlands

Sat Feb 09 2019
08:00 pm to 09:30 pm

Feb 15 2019

Fri Feb 15 2019
09:00 am to 04:30 pm

Feb 16 2019

WelBewust in Je Kracht

Pretoriadreef 88 , 88 Pretoriadreef, Utrecht, Netherlands

Sat Feb 16 2019
09:00 am to 01:00 pm

Feb 22 2019

Bibliotheekgasten: Jochem Uytdehaage

Bibliotheek UtrechtOudegracht 167 , 3511AL Utrecht, Utrecht, Netherlands

Fri Feb 22 2019
08:00 pm to 09:30 pm

Feb 23 2019

Uit je comfortzone! - praktijk training

Workshopruimte Utrecht , Oudegracht 186W, Utrecht, Netherlands

Sat Feb 23 2019
02:00 pm to 05:45 pm

Mar 05 2019

Holacracy Taster Workshop

Social Impact Factory (direct naast station Utrecht CS) , Vredenburg 40, Utrecht, Netherlands

Tue Mar 05 2019
03:00 pm to 08:00 pm

Mar 07 2019

SiD Fundamentals for Integrated Sustainability Training

Utrecht Community (UCo) , 2e Daalsedijk , Utrecht, Netherlands

Thu Mar 07 2019 at 09:30 am to Fri Mar 15 2019 at 05:30 pm

MBO Techniek - TouchTech, techniek die je raakt!

Sonnenborgh - museum Sterrenwacht , 2 Zonnenburg, Utrecht, Netherlands

Thu Mar 07 2019
04:00 pm to 08:00 pm

Mar 10 2019

Workshop styling en food fotografie

F.C. Dondersstraat 29 , 29 F.C. Dondersstraat, Utrecht, Netherlands

Sun Mar 10 2019
09:30 am to 05:00 pm

Mar 27 2019

Workshop Product Fotografie

Kanaalweg 30 , 30 Kanaalweg, Utrecht, Netherlands

Wed Mar 27 2019
01:30 pm to 05:00 pm

Apr 16 2019

Holacracy Taster Workshop

Social Impact Factory (direct naast station Utrecht CS) , Vredenburg 40, Utrecht, Netherlands

Tue Apr 16 2019
03:00 pm to 08:00 pm

Apr 26 2019

SMALP 2019

Utrecht , Netherlands

Fri Apr 26 2019
09:00 am to 05:00 pm

May 02 2019

Zoholics : Netherlands

Jaarbeurs , Jaarbeursplein, Utrecht, Netherlands

Thu May 02 2019
08:00 am to 06:30 pm

May 16 2019

Workshop Next Steps With CSS Layout by Rachel Andrew

De Witte Vosch , Oudegracht 46, Utrecht, Netherlands

Thu May 16 2019
09:00 am to 05:00 pm

Workshop by Vitaly Friedman

De Witte Vosch , Oudegracht 46, Utrecht, Netherlands

Thu May 16 2019
09:00 am to 05:00 pm

Conferentie Dance@Work 2019

Utrecht , Netherlands

Thu May 16 2019
10:00 am to 05:30 pm

May 17 2019

Frontend United 2019

Kinepolis Utrecht , 300 Jaarbeursboulevard, Utrecht, Netherlands

Fri May 17 2019 at 09:00 am to Sat May 18 2019 at 07:00 pm

Jun 02 2019

Workshop Styling fotografie & food

F.C. Dondersstraat 29 , 29 F.C. Dondersstraat, Utrecht, Netherlands

Sun Jun 02 2019
09:30 am to 05:00 pm

Jun 12 2019

Workshop Product Fotografie

Kanaalweg 30 , 30 Kanaalweg, Utrecht, Netherlands

Wed Jun 12 2019
01:30 pm to 05:00 pm

Jun 29 2019

Workshop Foodfotografie & Foodstyling

Kanaalweg 30 , 30 Kanaalweg, Utrecht, Netherlands

Sat Jun 29 2019
01:00 pm to 06:00 pm

Sep 29 2019

Workshop Foodfotografie & Foodstyling

Kanaalweg 30 , 30 Kanaalweg, Utrecht, Netherlands

Sun Sep 29 2019
01:00 pm to 06:00 pm

Oct 06 2019

Workshop Fotografie & food styling

F.C. Dondersstraat 29 , 29 F.C. Dondersstraat, Utrecht, Netherlands

Sun Oct 06 2019
09:30 am to 05:00 pm
Filters: