X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Workshops in Pitesti

Tomorrow

Workshop - Electronica

Pitesti , Romania

Sun Feb 18 2018 at 12:00 pm

Feb 20 2018

Seminar „Imbunatateste-ti Astazi Natural vederea” Pitesti

Ramada Pitesti , Calea Bucuresti, nr 31, Pitesti, Romania

Tue Feb 20 2018 at 06:00 pm

Feb 21 2018

Curs Machiaj - Pitesti

Profesional New Consult , Bld. I.C. Bratianu, Bl. D6, Jud. Argeş (în parcarea din spatele complexului Fortuna), Pitesti, Romania

Wed Feb 21 2018 at 05:00 pm

Feb 25 2018

Sun Feb 25 2018 at 12:00 pm

Mar 03 2018

PECS Basic Training

Asociatia Atsa Arges , Pitesti, Romania

Sat Mar 03 2018 at 08:30 am

Workshop - Salsa on1 cu Radu Nedelcu

Paso Adelante , Doina și Ion Aldea Teodorovici nr.4, Pitesti, Romania

Sat Mar 03 2018 at 04:00 pm

Mar 04 2018

Sun Mar 04 2018 at 12:00 pm

Mar 05 2018

Mon Mar 05 2018 at 06:30 pm

Mar 11 2018

Analysing moral values in films and acting out

Școala Gimnazială „Ion Minulescu” Pitești , Strada Exercițiu, Nr.206, Pitesti, Romania

Sun Mar 11 2018 at 08:00 am

Mar 31 2018

Alexandru Mușătoiu - Salsa On1

Paso Adelante , Doina și Ion Aldea Teodorovici nr.4, Pitesti, Romania

Sat Mar 31 2018 at 03:00 pm

Apr 21 2018

Tunsori moderne by Cirpian Ungureanu

Profesional New Consult , Bld. I.C. Bratianu, Bl. D6, Jud. Argeş (în parcarea din spatele complexului Fortuna), Pitesti, Romania

Sat Apr 21 2018 at 09:00 am

Jun 21 2018

Seminar Gratuit - Atrage Abundenta in Viata Ta!

Ramada Pitesti , Calea Bucuresti, nr 31, Municipiul Pitești, Romania

Thu Jun 21 2018
06:00 pm to 09:00 pm

Filters:
Advertisement
Create an Event