Search results for:
No result found! Try with different keywords!

Muziekgebouw Eindhoven

Muziekgebouw Eindhoven

Organizer Page
  • 18

    Followers

  • 58

    Upcoming Events

  • 104

    Past Events

Get Email Updates

Subscribe to Event Updates

About

Muziekgebouw Eindhoven
Spread the word

Upcoming Events

There are no Upcoming Events right now !

Follow Muziekgebouw Eindhoven to get updates of coming events.

Sheila E. • Muziekgebouw Eindhoven

Tue Nov 12 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Bobby McFerrin • Muziekgebouw Eindhoven

Thu Nov 14 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Amsterdam Klezmer Band & Andalusisch Orkest

Sat Nov 16 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Vreemde Streken (6+) • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Nov 17 2019 at 03:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Wouter Planteijdt + Eli Goffa • De Maandag van Van Meurs

Mon Nov 18 2019 at 08:45 pm
Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3, 5611 EE Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Capella de la Torre • Muziekgebouw Eindhoven

Wed Nov 20 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Jan-Willem Rozenboom • Muziekgebouw Eindhoven

Thu Nov 21 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Staatskapelle Dresden • Muziekgebouw Eindhoven

Fri Nov 22 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Laïs • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Nov 23 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Pannenkoekconcert: Op muzikale reis met Jeritza Toney

Sun Nov 24 2019 at 10:00 am
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Anna Fedorova • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Nov 24 2019 at 12:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Giovanni Sollima & Storioni Trio • Muziekgebouw Eindhoven

Tue Nov 26 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Stargaze • Muziekgebouw Eindhoven

Wed Nov 27 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Nederlandse Bachvereniging • Shunske Sato

Thu Nov 28 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Edwin Evers Band (Uitverkocht) • Muziekgebouw Eindhoven

Fri Nov 29 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Bassekou Kouyaté & Ngoni Ba • Muziekgebouw Eindhoven

Fri Nov 29 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Vir Das • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Nov 30 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Sinterklaas sing-a-long • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Dec 01 2019 at 03:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Richard Shindell • De Maandag van Van Meurs

Mon Dec 02 2019 at 08:45 pm
Meneer Frits, Eindhoven, Netherlands

Angélique Kidjo and Antwerp Symphony Orchestra • Muziekgebouw

Fri Dec 06 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Michael Prins • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Dec 07 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Souad Massi • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Dec 07 2019 at 09:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Winnaar TROMP Percussion Eindhoven 2018

Sun Dec 08 2019 at 03:30 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Simon Kempston + The Black Feathers • De Maandag van Van Meurs

Mon Dec 09 2019 at 08:45 pm
Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3, 5611 EE Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Joep Beving • Catharinakerk Eindhoven [SOLD OUT]

Tue Dec 10 2019 at 08:15 pm
Sint-Catharinakerk, Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Música Temprana • Muziekgebouw Eindhoven

Wed Dec 11 2019 at 07:00 pm
Catharinakerk, Eindhoven, Netherlands

Marjolein Meijers: 40 jaar Muziek! • De Maandag van Van Meurs

Mon Dec 16 2019 at 08:45 pm
Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3, 5611 EE Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Kurt Elling • Muziekgebouw Eindhoven

Tue Dec 17 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Ensemble Resonanz • Muziekgebouw Eindhoven

Wed Dec 18 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

The Story of Nina Simone - Muziekgebouw Eindhoven

Thu Dec 19 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

In het Licht van Kerst • Guus Kuijer & Frommermann

Thu Dec 19 2019 at 08:15 pm
Sint-Catharinakerk, Eindhoven, Netherlands

Waylon • Muziekgebouw Eindhoven -SOLD OUT-

Fri Dec 20 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Nederlandse Bachvereniging • Mariavespers

Sat Dec 21 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Doe mij een liedje speciaal (6+) • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Dec 22 2019 at 03:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

3JS • Acoustic Christmas • Muziekgebouw Eindhoven

Mon Dec 23 2019 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

The Big World • De Maandag van Van Meurs

Mon Dec 23 2019 at 08:45 pm
Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3, 5611 EE Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Pannenkoekfestival (2+) • Muziekgebouw Eindhoven

Fri Dec 27 2019 at 03:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Kleine Nachtmuziek (6+) • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Dec 29 2019 at 03:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Minyeshu Kifle • De Maandag van Van Meurs

Mon Dec 30 2019 at 08:45 pm
Meneer Frits, Jan van Lieshoutstraat 3, 5611 EE Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Kriebel (2+) • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Jan 05 2020 at 03:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Harry Hendriks • De Maandag van Van Meurs

Mon Jan 06 2020 at 08:45 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta • Muziekgebouw Ehv

Fri Jan 10 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Billy & Bloomfish + Ht Roberts & Pascale 'Bloomfish' Michiels

Mon Jan 13 2020 at 08:45 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Arthur & Lucas Jussen • Muziekgebouw Eindhoven

Tue Jan 14 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Toon Tellegen & Het Wisselend Toonkwintet

Fri Jan 17 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Lay down & Listen • Maarten Vos • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Jan 18 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Internationaal Van Wassenaer Concours 2018

Sun Jan 19 2020 at 03:30 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Royal Scottish National Orchestra • Muziekgebouw Eindhoven

Wed Jan 22 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Handsome Poets • Muziekgebouw Eindhoven

Fri Jan 24 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Pynarello • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Jan 25 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Pianokwartet Corneille • Muziekgebouw Eindhoven

Sun Jan 26 2020 at 12:00 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

The John Martyn Project • De Maandag van Van Meurs

Mon Jan 27 2020 at 08:45 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Cappella Neapolitana & Giovanni Sollima • Muziekgebouw Eindhoven

Wed Jan 29 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Floris Kortie • Muziekgebouw Eindhoven

Thu Jan 30 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Fuse • Muziekgebouw Eindhoven

Fri Jan 31 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands

Gilbert O'Sullivan • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Feb 01 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

Nits • Muziekgebouw Eindhoven

Sat Feb 01 2020 at 08:15 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Heuvel 140, 5611 DK Eindhoven, Noord-Brabant, Eindhoven, Netherlands

VanWyck • De Maandag van Van Meurs

Mon Feb 03 2020 at 08:45 pm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven, Netherlands