X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Altijd Blijven Leren

Altijd Blijven Leren

Organizer Page
  • 1

    Followers

  • 2

    Upcoming Events

  • 21

    Past Events

Get Email Updates

Email Updates

Get email updates for all upcoming events by Altijd Blijven Leren.
Embed

About

Informatieve website voor nieuwsgierige mensen, met een fysieke programmering van lezingen en trainingen in Amersfoort.
Spread the word

Upcoming Events

There are no Upcoming Events right now !

Follow Altijd Blijven Leren to get updates of coming events.

Irma Lohman: The Voice of Leadership Xperience

Thu Sep 14 2017 at 08:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Dubbelprogramma: Menno Lanting & Jos Burgers

Fri Sep 15 2017 at 10:00 am
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Past Events

Rutger Bregman over het basisinkomen

Thu Jun 29 2017 at 08:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Cees Wiegel: Excelleren op basis van je talenten

Mon Jun 26 2017 at 08:00 pm
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

Lezing door Judith Webber: Kies en ze kiezen jou

Thu Jun 22 2017 at 02:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Lisa Portengen: Smart & Sexy

Wed Jun 21 2017 at 08:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Lezing voor ouders door Aik Kramer: Hoe motiveer ik mijn tiener?

Fri Jun 16 2017 at 08:00 pm
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

Personal Branding met Cees Wiegel

Wed Jun 14 2017 at 08:00 pm
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

Lezing door Gaby Herweijer: Eet als een expert

Fri May 19 2017 at 08:00 pm
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

Van hokjes naar puzzelstukjes: effectief & menselijk organiseren

Thu May 18 2017 at 02:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Valentine van der Lande vertelt over 10 jaar ondernemerschap

Wed May 17 2017 at 03:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Lezing door Geert Kimpen: De Magie van de Liefde

Mon May 15 2017 at 08:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Training 'De Reis van de Held' door Priscilla van Lierop

Fri May 12 2017 at 10:00 am
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

Training 'Veerkracht bij tegenslag: de competenties'

Fri May 05 2017 at 10:00 am
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

Charlon Imamdi: De nieuwe arbeidsmarkt en het nieuwe ondernemen

Mon May 01 2017 at 03:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Bruno Fabre: ‘Mijn hersenen praten met de computer’

Thu Apr 20 2017 at 02:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Lezing voor ouders door Aik Kramer: Hoe motiveer ik mijn tiener?

Wed Apr 19 2017 at 08:00 pm
Mannenzaal, Westsingel 47, Amersfoort, Netherlands

“Psychologie van gedragsbeïnvloeding” door Andreas Wismeijer

Wed Apr 19 2017 at 02:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Marianne Zwagerman over Vrouwen & Ambitie

Thu Apr 13 2017 at 03:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Lezing ‘Het zelfbeeld van een kind’ door Steven Pont

Wed Apr 12 2017 at 08:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Trendwatcher Adjiedj Bakas over Kapitalisme & Slowbalisering

Mon Mar 27 2017 at 02:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Lezing 'Waanzinnige Plannen – en hoe ze te realiseren'

Mon Mar 20 2017 at 08:00 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands

Het persoonlijke levensverhaal van Hans Gelauff

Thu Mar 09 2017 at 07:30 pm
Sint-Joriskerk, Hof 1, Amersfoort, Netherlands
Create an Event