X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Performances in Ljubljana

Ongoing

NA Obisku: Lee Meidan & Mikey Pedroza

Studio Dansa , Vilharjeva 3, Ljubljana, Slovenia

Sat Oct 21 2017 at 11:00 am to Sun Oct 22 2017 at 05:00 pm

Oct 26 2017

Infuzija navdiha: Besede, gib in družbene spremembe

Kavarna SLAMIČ , Kersnikova ulica 1, Ljubljana, Slovenia

Thu Oct 26 2017 at 06:00 pm

Marko Hatlak SOLO

Ljubljana Castle , Grajska planota 1, Ljubljana, Slovenia

Thu Oct 26 2017 at 08:00 pm

Oct 28 2017

AFRO Fusion con Alfredo García González / Rueda.si

Rueda.si , Šmartinska cesta 106, Ljubljana, Slovenia

Sat Oct 28 2017 at 11:00 am

Oct 30 2017

Monkey Business x NIKA Zorjan v živo

Cirkus , Trg mladinskih delovnih brigad 7, Ljubljana, Slovenia

Mon Oct 30 2017 at 10:00 pm to Tue Oct 31 2017 at 05:00 am

Nov 07 2017

Koncert največjega imena Opere Pécs, operne pevke Váradi

Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana , Ižanska cesta 12, Ljubljana, Slovenia

Tue Nov 07 2017
07:00 pm to 08:00 pm

Nov 11 2017

Spiral Flow by Katjuša & Urša

Plezalni Klub Stena , Parmova 25, Ljubljana, Slovenia

Sat Nov 11 2017 at 12:00 pm

Nov 16 2017

Thu Nov 16 2017 at 03:00 pm

Marko Hatlak BAND

Ljubljana Castle , Grajska planota 1, Ljubljana, Slovenia

Thu Nov 16 2017 at 08:00 pm

Nov 17 2017

Fri Nov 17 2017 at 09:30 am

Nikolaj Efendi & his temper / Ljubljana Prulček

Prulček , Prijateljeva ulica 2, Ljubljana, Slovenia

Fri Nov 17 2017 at 08:00 pm

Nov 19 2017

Drama Akustika: Rudi Bučar in Istrabend z gosti

SNG DRAMA Ljubljana , Erjavčeva 1, Ljubljana, Slovenia

Sun Nov 19 2017 at 07:00 pm

Nov 22 2017

Marko Bulc: Prva altruistična predstava/First Altruistic Performance

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana , Slomškova ulica 18, Ljubljana, Slovenia

Wed Nov 22 2017 at 08:00 pm

Nov 23 2017

Marko Bulc: Prva altruistična predstava/First Altruistic Performance

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana , Slomškova ulica 18, Ljubljana, Slovenia

Thu Nov 23 2017 at 08:00 pm

Nov 24 2017

Marko Bulc: Prva altruistična predstava/First Altruistic Performance

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana , Slomškova ulica 18, Ljubljana, Slovenia

Fri Nov 24 2017 at 08:00 pm

Dec 02 2017

Gipsy Kings / Arena Stožice - Ljubljana / 2. december 2017

Arena Stožice , Reboljeva ulica 1, Ljubljana, Slovenia

Sat Dec 02 2017 at 08:00 pm

Dec 08 2017

Marko Hatlak & FUNtango s posebnim gostom Iztokom Mlakarjem

Ljubljana Castle , Grajska planota 1, Ljubljana, Slovenia

Fri Dec 08 2017 at 08:00 pm

Apr 26 2018

Nils Frahm at Kino Siska Ljubljana

Kino Šiška , Trg prekomorskih brigad 3 (zraven: Derčeva ulica), Ljubljana, Slovenia

Thu Apr 26 2018 at 07:00 pm

You canSort by

Advertisement
Create an Event