X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Performances in Ljubljana

Today

Drama ljubezni in hrepenenja pri Ivanu Cankarju

Knjižnica Otona Župančiča , Kersnikova ulica 2, 1000 Ljubljana, Ljubljana, Slovenia

Mon Oct 22 2018
05:00 pm to 08:00 pm

La Juan D'Arienzo (ARG) at La Milonguita Ljubljana 2018

Pionirski dom - Center za kulturo mladih , Vilharjeva cesta 11, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Mon Oct 22 2018 at 07:00 pm to Tue Oct 23 2018 at 12:00 am

Tomorrow

Diracov akord matematično - fizikalni croquis

SNG DRAMA Ljubljana , Erjavčeva 1, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Tue Oct 23 2018 at 11:00 pm to Wed Oct 24 2018 at 11:00 pm

Oct 24 2018

Literarni večer z Bronjo Žakelj

DramaKavarna , Erjavčeva 1, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Wed Oct 24 2018
05:00 pm to 06:00 pm

Oct 25 2018

Seminar za rog: prof. Markus Bruggaier

KGBL , Ižanska cesta 12, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Thu Oct 25 2018
08:00 am to 05:00 pm

Rok Glavan: komentirani ogled razstave Ivan Cankar in Evropa

Galerija Cankarjevega doma , Prešernova cesta 10, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Thu Oct 25 2018
04:00 pm to 05:00 pm

Oct 28 2018

Matrix of Fascia movement performance

Pocket Teater Studio , Rimska 2a, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Sun Oct 28 2018 at 07:00 pm to Mon Oct 29 2018 at 07:00 pm

Nov 02 2018

Buena Banda - Prulček Ljubljana

Prulček , Prijateljeva ulica 2, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Fri Nov 02 2018
09:00 pm to 11:00 pm

Nov 03 2018

NERO KANE | Love In A Dying World show at Prulček, Ljubljana

Prulček , Prijateljeva ulica 2, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Sat Nov 03 2018
08:00 pm to 11:00 pm

Nov 05 2018

Klemen Slakonja in Big Band RTV SLO - posebni gost: Jurij Zrnec

Cankar Centre , 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Mon Nov 05 2018
08:00 pm to 10:00 pm

Nov 10 2018

Sat Nov 10 2018
10:00 am to 05:00 pm

Nov 11 2018

Brit Floyd Eclipse World Tour

Tivoli Hall , 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Sun Nov 11 2018
08:00 pm to 11:00 pm

Nov 12 2018

The Van Allen Belt (US)

Prulček , Prijateljeva ulica 2, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Mon Nov 12 2018
08:00 pm to 11:00 pm

Nov 18 2018

Art For Sleep Exchange: Ivory Tusk

Hostel Tresor - Ljubljana , Čopova ulica 38, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Sun Nov 18 2018
08:00 pm to 10:00 pm

Nov 20 2018

Pendulum, Trilogija Dinamike prostorov, 2016-2018

Mestna občina Ljubljana , Ljubljana, Slovenia

Tue Nov 20 2018
07:00 pm to 08:00 pm

Nov 22 2018

Seminar za jazz saksofon: prof. Julian Arguelles

KGBL , Ižanska cesta 12, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Thu Nov 22 2018
09:00 am to 08:00 pm

Nov 25 2018

Drama Akustika: Vasko Atanasovski, Melem

SNG DRAMA Ljubljana , Erjavčeva 1, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Sun Nov 25 2018
07:00 pm to 09:00 pm

Dec 21 2018

Fri Dec 21 2018 at 09:30 am to Sun Dec 23 2018 at 06:00 pm

Jan 05 2019

Ponovitev uspešnice: Klemen Slakonja•Big Band RTV SLO•Tadej Toš

Cankar Centre , 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Sat Jan 05 2019
08:00 pm to 11:00 pm

Jan 15 2019

TOP Performer v 100 dneh

Planet GV , Likozarjeva ulica 3, 1000 Ljubljana, Slovenia, Ljubljana, Slovenia

Tue Jan 15 2019
01:00 pm to 04:30 pm
Filters: