X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Workshops in Leeuwarden

Today

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Tue Apr 24 2018 at 08:15 pm

Tomorrow

Workshop Tech-Savvy Assistant

Adecco Top Secretaries Groningen , Leeuwarden, Netherlands

Wed Apr 25 2018 at 09:00 am

Inzicht in je Ondernemerschap - Zicht op je Koers

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, Netherlands

Wed Apr 25 2018 at 09:30 am

Ervaar de kracht van wikkelen

Druifstreek 61 , 8911 LH Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Wed Apr 25 2018 at 07:30 pm

Apr 26 2018

Workshop | De hond als jouw spiegel

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, Hollanda

Thu Apr 26 2018 at 09:30 am

Apr 28 2018

Stemdag, een dagworkshop Luisterend en Helend zingen

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, Netherlands

Sat Apr 28 2018 at 11:00 am

Apr 29 2018

Workshop - Schik je eigen bloomon bos | Leeuwarden

Blokhuispoort Bhp , Blokhuisplein 40, Leeuwarden, Netherlands

Sun Apr 29 2018 at 11:00 am

Bloomon Workshop: 29 april 2018 | Leeuwarden, Blokhuispoort

Blokhuispoort , Blokhuisplein 40, Leeuwarden, Netherlands

Sun Apr 29 2018
01:00 pm to 04:00 pm

Workshop Argentijnse Tango met Birkit & Muzaffer

Fletcher Hotel-Paleis Stadhouderlijk Hof , Hofplein 29, Leeuwarden, Netherlands

Sun Apr 29 2018 at 01:15 pm

Apr 30 2018

Yoga Nidra (The Yogic Sleep) met Rebecca v/d Ploeg

Club yoga Leeuwarden , Westersingel 2F, Leeuwarden, Netherlands

Mon Apr 30 2018 at 07:30 pm

May 04 2018

Workshop Haptodans

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, Netherlands

Fri May 04 2018 at 10:00 am

May 05 2018

Onderweg 5 mei Leeuwarden

Leeuwarden , Netherlands

Sat May 05 2018 at 01:00 pm

Onderweg - Bevrijdingsfestival Friesland

Stadsoase , voormalig Aegongebouw tegenover Leeuwarden CS, Leeuwarden

Sat May 05 2018 at 02:00 pm

May 07 2018

Essential Classes - Zwangerschap & Baby

Fonteinland 7B , 7B Fonteinland, Leeuwarden, Netherlands

Mon May 07 2018
07:30 pm to 09:30 pm

May 08 2018

Introductietraining Geweldloze Communicatie

Hotel Post-Plaza , Tweebaksmarkt 27, Leeuwarden, Netherlands

Tue May 08 2018 at 09:15 am

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Tue May 08 2018 at 08:15 pm

May 09 2018

2x50hr Adv. Studies Art of Flow & Sequencing met Simon & Daphne

Club yoga Leeuwarden , Westersingel 2F, Leeuwarden, Netherlands

Wed May 09 2018 at 09:30 am

May 11 2018

International Week 2017

Stenden , Rengerslaan 8, Leeuwarden, Netherlands

Fri May 11 2018 at 08:00 am

May 13 2018

Mooncycle workshop van Irina Verwer

Yogacentrum Leeuwarden , Schrans 42, Leeuwarden, Netherlands

Sun May 13 2018 at 11:00 am

May 15 2018

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Tue May 15 2018 at 08:15 pm

May 22 2018

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Tue May 22 2018 at 08:15 pm

May 25 2018

LevensLust-Weekend + terugkomdag!

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, Netherlands

Fri May 25 2018 at 12:00 pm

TURFRACE KH 2018 Drachten-Leeuwarden

Drachten-Leeuwarden , Drachten

Fri May 25 2018 at 02:00 pm

Turfrace KH 2018

Drachten-Leeuwarden , Leeuwarden, Netherlands

Fri May 25 2018 at 02:00 pm

May 26 2018

Workshop Dromenvanger maken

Leeuwarden , Netherlands

Sat May 26 2018 at 11:00 am

Tem je hormonen - Yoga workshop met Marjon Rozema

Club yoga Leeuwarden , Westersingel 2F, Leeuwarden, Netherlands

Sat May 26 2018 at 03:30 pm

May 29 2018

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Tue May 29 2018 at 08:15 pm

May 31 2018

Vakdidactisch Netwerk Aardrijkskunde vo

Rengerslaan 10 , 8917 Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Thu May 31 2018 at 02:30 pm

Vakdidactisch Netwerk Aardrijkskunde vo

Rengerslaan 10 , 8917 Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Thu May 31 2018 at 02:30 pm

Jun 02 2018

NK SUP Race 2 - Leeuwarden 2018

SUP Skool Leeuwarden , Sixmastraat 17, Leeuwarden, Netherlands

Sat Jun 02 2018 at 09:30 am

Workshopweekend 2/3 juni Nianna Bray - Primal Vinyasa Flow

Club yoga Leeuwarden , Westersingel 2F, Leeuwarden, Netherlands

Sat Jun 02 2018 at 01:45 pm

Jun 03 2018

Famillement 2018

Leeuwarden , Netherlands

Sun Jun 03 2018 at 10:00 am

Jun 05 2018

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Niederlande

Tue Jun 05 2018 at 08:15 pm

Jun 09 2018

Yin / Vinyasa Yoga 200uur Teacher Training Johan Noorloos

Club yoga Leeuwarden , Westersingel 2F, Leeuwarden, Netherlands

Sat Jun 09 2018 at 12:00 pm

Jun 10 2018

WORKSHOP HANDLETTERING Editie: Escher

Fruitbar Sis , Naauw 5, Leeuwarden, Netherlands

Sun Jun 10 2018 at 03:00 pm

Jun 12 2018

Hatha-Anusara Vinyasa Yoga class

Burmaniastraat 2 , 8911 DJ Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Holandia

Tue Jun 12 2018 at 08:15 pm

Jul 30 2018

Summerschool

Fier , Holstmeerweg 1, Leeuwarden, Netherlands

Mon Jul 30 2018 at 09:00 am

Aug 13 2018

You camp 2018 (11-15 jaar)

YOUNITE NL , Leeuwarden, Netherlands

Mon Aug 13 2018 at 02:00 pm

Sep 08 2018

TRX Group Training Course (GTC)

TRX Training Leeuwarden , James Wattstraat 4 - G4/G6/G21 (ingang West), Leeuwarden, Netherlands

Sat Sep 08 2018 at 09:30 am

Sep 14 2018

Friendship days Leeuwarden

Leeuwarden , Netherlands

Fri Sep 14 2018 at 05:00 pm

Sep 22 2018

Nusta Karpay Inca-Sjamanistische Workshop olv Claasje Kos

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, هولندا

Sat Sep 22 2018 at 10:00 am

Nusta Karpay (Workhop Inca Sjamanisme) olv Claasje Kos

Spiritueel Centrum Pacha Mama , Mearsterpaed 8, Leeuwarden, Netherlands

Sat Sep 22 2018 at 10:00 am

Sep 28 2018

The Rsd Twenty Four Experience.

Leeuwarden. , Leeuwarden

Fri Sep 28 2018 at 08:00 pm

Oct 07 2018

Bikkelrun 2018

Prinsentuin , 8911 DE Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden

Sun Oct 07 2018 at 10:00 am

Nov 19 2018

Opleiding tot Jeugd Breincoach

Archipelweg 133 , 8921 VX Leeuwarden, Nederland, Leeuwarden, Netherlands

Mon Nov 19 2018 at 09:30 am
Filters:
Create an Event