X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Literary Art Events in Helsinki

Jun 27 2017

Kuljuntausta// Castrillon, Kääriäinen & Pignon // Timonen

Akusmata , Tukholmankatu 7 K, Helsinki, Finland

Tue Jun 27 2017 at 07:00 pm

Jun 29 2017

Helsinki Pride: Kaupungin Naiset - Kas, sepä rakkautta!

Balderin sali , Aleksanterinkatu 12, Helsinki, Finland

Thu Jun 29 2017 at 06:00 pm

Akrobatian taikaa - Magic of Acrobatics

Musiikkitalo , Mannerheimintie 13a, Helsinki, Finland

Thu Jun 29 2017 at 07:15 pm

Jun 30 2017

Maimu Brushwood: Runonurkka / Avajaiset 30.6.

Galleria Huuto , Tyynenmerenkatu 6, Helsinki, Finland

Fri Jun 30 2017 at 06:00 pm

Jul 05 2017

Концерт Максима Ермачкова Konsertti Maxim Ermackovin

Tehtaankatu 25 , FI-00150 Helsinki, Suomi, Helsinki, Finland

Wed Jul 05 2017 at 07:00 pm

Jul 17 2017

Siltanen's Open Mic: One Hit Wonders

Siltanen , Hämeentie 13, Helsinki, Finland

Mon Jul 17 2017 at 09:00 pm

Jul 27 2017

Thu Jul 27 2017 at 09:00 am

Jul 31 2017

Siltanen's Open Mic: Nostalgic Noughties

Siltanen , Hämeentie 13, Helsinki, Finland

Mon Jul 31 2017 at 09:00 pm

Aug 04 2017

MUU Galleria - Ilona Niemi

MUU galleria - Helsinki , Finland, Lönnrotinkatu 33, Helsinki, Finland

Fri Aug 04 2017 at 12:00 pm

Aug 05 2017

VIDES Valtakunnalinen nuorten visuaalisen ilmaisun tapahtuma

Annantalo , Annankatu 30, Helsinki, Finland

Sat Aug 05 2017 at 11:00 am

Hel-YA! Helsinki Young Adult Literary Convention

Ravintola Lämpö , Kaasutehtaankatu 1, Helsinki, Finland

Sat Aug 05 2017 at 01:00 pm

Aug 23 2017

The English Book Club

Friends of FinnBrits , Fredrikinkatu 20 A 9, Helsinki, Finland

Wed Aug 23 2017 at 06:00 pm

Aug 26 2017

Love Foundation Helsinki: Tomorrow Cafe

Allas Sea Pool , Katajanokanlaituri 2a, Helsinki, Finland

Sat Aug 26 2017 at 01:00 pm

Wäiski Takeover

Ravintolalaiva Wäiski , Hakaniemenranta 11, Helsinki, Finland

Sat Aug 26 2017 at 08:00 pm

Aug 28 2017

Hereä: Veden värit

Helsinki Music Centre Black Box , Helsinki, Finland

Mon Aug 28 2017 at 07:00 pm

Aug 29 2017

SAMPO 2017 kansainvälinen nukketeatterifestivaali

Nukketeatteri Sampo , Erottajankatu 7 (sisäpiha), Helsinki, Finland

Tue Aug 29 2017 at 07:00 pm

Sep 01 2017

Spiral Power / Robert Poyton

Sähinä , Heikkiläntie 10, Helsinki, Finland

Fri Sep 01 2017 at 06:00 pm to Sun Sep 03 2017 at 05:00 pm

Oct 23 2017

Koit Toome & Laura - Verona

Aleksanterin Teatteri , Bulevardi 23-27, Helsinki, Finland

Mon Oct 23 2017 at 07:00 pm

Jan 19 2018

Jim Gaffigan - Noble Ape Tour

Kulttuuritalo (Helsinki) , Sturenkatu 4, Helsinki, Finland

Fri Jan 19 2018 at 08:00 pm

You canSort by

Advertisement
Create an Event