X
Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

Upcoming Workshops in Cluj-Napoca

Ongoing

Mon Aug 20 2018 at 08:00 am to Tue Aug 21 2018 at 05:00 pm
Mon Aug 20 2018 at 08:00 am to Tue Aug 21 2018 at 05:00 pm
Mon Aug 20 2018 at 09:00 am to Tue Aug 21 2018 at 06:00 pm

Aug 25 2018

Workshop de constelatii familiale

Cluj-Napoca , Romania

Sat Aug 25 2018 at 08:00 am to Sun Aug 26 2018 at 02:00 pm

„Civilizația Post-Oedipiană” - Moustapha Safouan, Hermann, 2018

Societatea Română de Filanaliză , strada Prof. Dr. Victor Babeș nr.10 ap.8, 400012 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Sat Aug 25 2018
07:00 pm to 10:00 pm

Aug 26 2018

Workshop / 26 august / Cluj-Napoca

Anon CollectiveSiretului , 400598 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Sun Aug 26 2018
02:00 pm to 07:00 pm

Aug 30 2018

Thu Aug 30 2018 at 09:00 am to Fri Aug 31 2018 at 06:00 pm
Thu Aug 30 2018 at 09:00 am to Fri Aug 31 2018 at 06:00 pm
Thu Aug 30 2018 at 09:00 am to Fri Aug 31 2018 at 06:00 pm
Thu Aug 30 2018 at 09:00 am to Fri Aug 31 2018 at 06:00 pm

Sep 01 2018

EMSA Autumn Assembly 2018

Cluj-Napoca , Romania

Sat Sep 01 2018 at 03:00 pm to Fri Sep 07 2018 at 09:00 am

Sep 03 2018

Workshop Waxing & Sugaring - CLUJ NAPOCA

Capitolina City Chic HotelVictor Babes nr 35 , 400012 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Mon Sep 03 2018 at 10:00 am

Curs Basic Modulul 1

Alex Radulescu Make-up Academy Cluj Napoca , Strada.Regele Ferdinand nr.22-26, Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Mon Sep 03 2018 at 05:00 pm

Sep 04 2018

WELLA Trends 2018 - Seminar Look & Learn @Cluj Napoca

Hotel Belvedere Cluj Napoca , Cluj-Napoca, Romania

Tue Sep 04 2018 at 02:00 pm to Wed Sep 05 2018 at 02:00 pm

Sep 06 2018

Biblical Counseling Training Conference (Part II)

Hotel PAMI Cluj Napoca , Strada Calea Manastur 39, 400372 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Thu Sep 06 2018 at 08:00 am to Sat Sep 08 2018 at 08:00 am

Sep 08 2018

Kangoo Power Workshop and Reexam

Cluj-Napoca , Municipiul Cluj - Napoca, Romania

Sat Sep 08 2018 at 08:00 am to Sun Sep 09 2018 at 05:00 pm

Sep 10 2018

Workshop masaj cu bete de bambus

Cluj-Napoca , Romania

Mon Sep 10 2018
07:00 am to 03:00 pm

Sep 11 2018

NAFA 2018

Cluj-Napoca , Romania

Tue Sep 11 2018
08:00 am to 05:00 pm

NAFA 2018

Cluj-Napoca , Romania

Tue Sep 11 2018 at 09:00 am
Tue Sep 11 2018
09:00 am to 07:30 pm

Vital Adventure Transylvania

Cluj International Airport , Strada Traian Vuia 149-151, Cluj-Napoca, Romania

Tue Sep 11 2018 at 07:00 pm

Vital Adventure Transylvania

Cluj International Airport , Strada Traian Vuia 149-151, Cluj Napoca, Romania

Tue Sep 11 2018 at 07:00 pm to Tue Sep 18 2018 at 08:00 pm

Sep 12 2018

18 TEHNICI FUNDAMENTALE DE PARENTING - Constanta

In curand , Municipiul Cluj - Napoca, Romênia

Wed Sep 12 2018
09:30 am to 08:30 pm

Sep 14 2018

Fri Sep 14 2018 at 09:00 am to Sun Sep 16 2018 at 04:00 pm

Sep 20 2018

Advanced ScrumMaster (ASM) Training

Cluj-Napoca , Romania

Thu Sep 20 2018 at 08:00 am to Fri Sep 21 2018 at 04:00 pm

Advanced ScrumMaster Training

Cluj-Napoca , Romania

Thu Sep 20 2018 at 09:00 am to Fri Sep 21 2018 at 05:00 pm

Sep 21 2018

Seminar IPO cu DANI RUANO

Dogmaster , Calea Turzii, 400495 Cluj-Napoca, Municipiul Cluj - Napoca, Romania

Fri Sep 21 2018 at 03:15 am to Sun Sep 23 2018 at 02:15 am

Kanban/Scrumban Training

Cluj-Napoca , Romania

Fri Sep 21 2018
08:00 am to 04:00 pm

Kanban / Scrumban Training

Cluj-Napoca , Romania

Fri Sep 21 2018
09:00 am to 05:00 pm

Sep 22 2018

22.09 - Curs+workshop Laser dentar dioda in Stomatologia moderna

Hampton by Hilton Cluj-Napoca , Str.21 Decembrie 1989, Nr.67, 400124 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Sat Sep 22 2018
08:00 am to 04:30 pm

Sep 24 2018

Seminar Design Line - Cluj Napoca

Cluj-Napoca , Romania

Mon Sep 24 2018
01:00 pm to 04:00 pm

Sep 27 2018

Advanced Product Owner Training

Cluj-Napoca , Romania

Thu Sep 27 2018 at 08:00 am to Fri Sep 28 2018 at 04:00 pm

Scrum Training

Cluj-Napoca , Romania

Thu Sep 27 2018 at 08:00 am to Fri Sep 28 2018 at 04:00 pm

Advanced Product Owner Traning

Cluj-Napoca , Romania

Thu Sep 27 2018 at 09:00 am to Fri Sep 28 2018 at 05:00 pm

Yoga Teacher Training 200 hours Cluj Napoca

Academia MING DAOStrada Regina Maria , nr. 7, 400461 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Thu Sep 27 2018
04:00 pm to 07:00 pm

Yoga Teacher Training 200 hours Cluj Napoca

Academia MING DAO , Strada Regina Maria, nr. 7, Cluj-Napoca, Romania

Thu Sep 27 2018 at 05:00 pm

Sep 28 2018

Fri Sep 28 2018 at 09:00 am to Sat Sep 29 2018 at 06:00 pm
Fri Sep 28 2018 at 09:00 am to Sat Sep 29 2018 at 06:00 pm
Fri Sep 28 2018 at 09:00 am to Sat Sep 29 2018 at 06:00 pm
Fri Sep 28 2018 at 09:00 am to Sat Sep 29 2018 at 06:00 pm

Clujotronic - Electro Arts Festival 2018

Muzeul de Arta Cluj-Napoca , Piaţa Unirii 30, 400098 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Fri Sep 28 2018 at 07:30 pm to Sun Sep 30 2018 at 09:00 pm

Oct 01 2018

Cum să folosim corect transportul public?

Sala Polivalentă din Cluj , Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Mon Oct 01 2018 at 11:00 am

Oct 09 2018

Tue Oct 09 2018
05:00 pm to 07:00 pm
Tue Oct 09 2018 at 06:00 pm

Oct 10 2018

Wed Oct 10 2018
05:30 pm to 07:30 pm

Oct 13 2018

SwitchED - unconference in education

ClujHubFerdinand 22-26 (3rd Floor in CENTRAL Commercial Center) , 400110 Cluj-Napoca, Cluj-Napoca, Romania

Sat Oct 13 2018
07:00 am to 05:00 pm

Oct 18 2018

Curs de formare în psihoterapie familială sistemică

Cluj-Napoca , str. Țebei nr. 21 corp C et. I

Thu Oct 18 2018 at 09:30 am

Oct 19 2018

Fri Oct 19 2018
06:00 am to 03:00 pm

Oct 25 2018

Thu Oct 25 2018 at 09:00 am to Fri Oct 26 2018 at 06:00 pm
Thu Oct 25 2018 at 09:00 am to Fri Oct 26 2018 at 06:00 pm
Thu Oct 25 2018 at 09:00 am to Fri Oct 26 2018 at 06:00 pm
Thu Oct 25 2018 at 09:00 am to Fri Oct 26 2018 at 06:00 pm

Oct 27 2018

Endo Focus – over the shoulder in office hands on

MB Dental , Meteor 4/46, Cluj-Napoca, Romania

Sat Oct 27 2018 at 09:30 am

Nov 01 2018

6th International SARUS Conference

Strada Prof. Gheorghe Marinescu 23 , 400337 Cluj-Napoca, România, Cluj-Napoca, Romania

Thu Nov 01 2018 at 04:00 pm to Sat Nov 03 2018 at 05:00 pm

Nov 06 2018

Cariera Ta: Next Level - Cluj

Cluj-Napoca , Romania

Tue Nov 06 2018
05:00 pm to 09:30 pm

Nov 08 2018

Thu Nov 08 2018 at 09:00 am to Fri Nov 09 2018 at 05:00 pm

Nov 09 2018

TeCOMM, premium ecommerce event [Cluj-Napoca]

BT Arena , Cluj-Napoca, Romania

Fri Nov 09 2018 at 09:00 am to Sat Nov 10 2018 at 06:00 pm

Nov 22 2018

Thu Nov 22 2018 at 09:00 am to Fri Nov 23 2018 at 06:00 pm
Thu Nov 22 2018 at 09:00 am to Fri Nov 23 2018 at 06:00 pm
Thu Nov 22 2018 at 09:00 am to Fri Nov 23 2018 at 06:00 pm
Thu Nov 22 2018 at 09:00 am to Fri Nov 23 2018 at 06:00 pm

Nov 23 2018

9th Transilvania Salsa Fest/ 23-25 Nov 2018 (official)

Grand Hotel Napoca , str. Octavian Goga nr.1, Cluj-Napoca, Romania

Fri Nov 23 2018 at 08:00 pm

Dec 20 2018

Thu Dec 20 2018 at 09:00 am to Fri Dec 21 2018 at 06:00 pm
Thu Dec 20 2018 at 09:00 am to Fri Dec 21 2018 at 06:00 pm
Thu Dec 20 2018 at 09:00 am to Fri Dec 21 2018 at 06:00 pm
Thu Dec 20 2018 at 09:00 am to Fri Dec 21 2018 at 06:00 pm

Mar 28 2019

Cluj Kizomba Festival (4th) - 28/03>01/04 2019 - Romania

Grand Hotel Napoca , str. Octavian Goga nr.1, Cluj-Napoca, Romania

Thu Mar 28 2019 at 08:00 pm
Filters: