Search results for:
No result found! Try with different keywords!
Users
Organizers
Events

10th March 2019, Sunday for Events in Brno

Mar 6 2019

Future GATE 2019 /Brno/

Brno , Czech Republic

Wed Mar 06 2019 at 06:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 08:00 pm

Mar 7 2019

Dny elektronové mikroskopie ve VIDA!

VIDA science centrum , Křížkovského 554/12, 603 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Thu Mar 07 2019 at 06:30 pm to Sun Mar 10 2019 at 06:00 pm

Mar 8 2019

OPTA 2019

BVV - Brněnské výstaviště , Výstaviště 1, 64700 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 09:00 am to Sun Mar 10 2019 at 02:00 pm

Pilates Instruktor Licence 2. víkend

MY FITtř. Kapitána Jaroše 7 , 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 09:00 am to Sun Mar 10 2019 at 04:00 pm

International Eye Optics, Optometry and Ophthalmology Fair

BVV Trade Fairs Brno - Exhibition Centre , Výstaviště 1, 603 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 09:00 am to Sun Mar 10 2019 at 06:00 pm
Advertisement.

Bootcamp scénický boj 1 až 6 bloků (stage-combat)

Dům Rytířských Ctností , Hermannova 3, 625 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 01:30 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:30 pm

Zimní Deskování v Brně

BLACK OIL - Gaming & Social Hub Brno , Kotlářská 51a, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 04:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 04:00 pm

Aikido seminar with Nebi Vural in Brno

Aikido SKP Kometa Brno , Bauerova 5, 60300 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 06:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 12:00 pm

Target Maraton Brno

Fitinn Fitness - Česká republika , Nádražní 681/2a, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 06:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 06:00 pm

Hlas, zpěv a hudba v improvizaci

Horácké nám. 12 , Brno, Czech Republic

Fri Mar 08 2019 at 07:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 09:30 pm

Mar 9 2019

Miroslav Kodym (6. dan Aikikai)

Aikido Ikigai Dojo BrnoPalackého třída 186 , Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 12:00 am to Sun Mar 10 2019 at 11:00 pm

Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem

CVČ BystrouškaFleischnerova 1a , 635 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:00 am to Sun Mar 10 2019 at 04:00 pm

MINI MUGA CUP 2019

Brno , Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:00 am to Sun Mar 10 2019 at 06:00 pm

Aktivizace vnitřních rezerv

SVČ Lužánky - pracoviště Linka , Kosmonautů 4, 625 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:09 am to Sun Mar 10 2019 at 05:17 pm

Mini Muga Cup 2019

MAR9Sat09:30MAR10Sun08:00 , Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:30 am to Sun Mar 10 2019 at 06:00 pm

Miroslav Kodym 6.dan Aikikai v Brně

Aikido Ikigai Dojo Brno , Palackého třída 186, Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 10:00 am to Sun Mar 10 2019 at 02:00 pm

Kizomba workshops s Pavlem a Dašou

Taneční studio Stolárna , Olomoucká 14, Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 12:30 pm to Sun Mar 10 2019 at 04:45 pm

Charitativní bazárek pro Útulek Tibet

Kavárna Trojka , Dominikánská 9, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 01:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 pm

ČloBrDo

Blahoslavův dům (ČCE Brno II) , Lidická 79, Brno, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 03:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 11:00 am

ABBI alternativa 24h pro šanci

Tenisová hala Boby centrum , Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 04:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 04:00 pm

Doplachtná & předplachtná Newton & post vánoční večírek Corfix

Vinoteka Svoboda , Táborská 51, 615 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 06:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

Wiking Kids Night

Wiking Gold Team , Lidická 27, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 06:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 12:00 pm

Javorníčkovský ples 2019

Dělnický Dům Židenice , Jamborova 65, 615 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

RETRO PLES Rádia Petrov

Stadion | Kulturní Centrum Babylon , Kounicova 22 Brno, Kounicova 20, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

6. ročník 1. Knihovnický Ples

Kinokavárna , Náměstí SNP 33, 61300 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

Reprezentační ples SPŠ

Hotel Voroněž , Krizkovskeho 47, 60300 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

ArmyPárty

Freeek Brno , Špitálka 33, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

Ples GVID 2019

Semilasso , Palackého třída 126, 612 00 Brno-Kralovo, Jihomoravký Kraj, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:30 pm to Sun Mar 10 2019 at 01:00 am

Stay Down /ZN/ + The Revolt, Scar Industry, A5

Unleaded coffee , Hybešova 46, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:30 pm to Sun Mar 10 2019 at 01:00 am

VII. reprezentační ples Kantilény 2019

Besední dům , Komenského náměstí 8, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 07:30 pm to Sun Mar 10 2019 at 01:30 am

MDŽ Disco Party

ŠELEPKA - Šelepova No. 1 , Šelepova 1, 61200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 08:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 02:00 am

První JARNÍ Párty / FB = 60,-

Vibe Club Brno , Starobrněnská 20, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 08:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 am

Sobotní Retro - sobota 9.3.2019

Pitkin , Srbská 116/4, 612 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 08:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 am

Klubové setkání dne 9.3.2019

DejaVu - klubovna přátel oldies hudby , Úvoz 491/26, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 08:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 03:00 am

Global Chill-out Evening 17.

ArtBar Druhý Pád , Štefánikova 836/1, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 03:00 am

Keks

Sokolovna , Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 01:30 am

Dress 2 Impress!

Mandarin Essence Club , Jakubské nám. 6, Brno, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 am

Horečka sobotní noci

TWO FACES music club , Biskupská 1, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 am

DJ EKG - EXIT Club Brno - 9.3.2019

EXIT Club Brno , Náměstí Svobody 17, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 09:20 pm to Sun Mar 10 2019 at 12:20 am

QO b2b Computerartist - Perpetuum, 9.3.2019

Perpetuum , Rooseveltova 9, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 10:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 06:00 am

Manene ve WATTu!

WATT Club , Jánská 14, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 10:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 am

Cocktail Night - 7.nebe

7.nebe , Jánská 9, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sat Mar 09 2019 at 10:00 pm to Sun Mar 10 2019 at 05:00 am

Mar 10 2019

Bolavá záda / Brno

Mišmaš Fitness - Nová Osada , Gajdošova 7, 61500 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
09:00 am to 04:00 pm

Tajemství pánevního dna II. - Celodenní kurz Brno

Allori.cz-péče o tělo i duši , aromaterapieMezníkova 8, 61600 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
09:00 am to 05:30 pm

Školení rozhodčích Kendó

Zš NovoměstskáNovoměstská 21 , 621 00 Brno, 62100 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
09:00 am to 05:00 pm

Instalace Ivy Květonové

Blahoslavův dům (ČCE Brno II) , Lidická 79, Brno, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
09:00 am to 12:00 pm

Obrany s Maťou Štefkem

Goldog - kynologická hala Brno , Křenová 19, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019 at 09:00 am

Den otevřených dveří Wiking Gold Team

Wiking Gold Team , Lidická 27, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
09:30 am to 06:00 pm

Pokročilý kurz Pan Suchý Pastel II

Centrum Mandala , Opletalova 6, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 01:00 pm

Kurz malby olejovými barvami 10. 3. 2019

malujemespolu.cz , Dvořákova 13, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 05:00 pm

Kurz Olympijské činky - Deadlift, Bench press & Back Squat

GIRJA , Cejl 107, 603 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 03:00 pm

EGGO na Mlýnku

Kafe Mlýnek , Kotlanova 5, 62800 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 03:00 pm

Tanec Živlů: Vize a Záměr (celodenní workshop)

Antonína Procházky 9/5 , 623 00 Brno, Česká Republika, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 05:30 pm

Workshop fotografování v domácím prostředí

Rodinné centrum MaTáTa pobočka ŘEČKOVICE Horácké náměstí 12 621 00 Brno , Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 01:00 pm

Blešák v Dominu

Masáže Domino , Zoubkova 36, 63400 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019 at 10:00 am

U13 Eagles Brno vs SK Sudoměřice

Zš Kamínky 5 , Kamínky, Nový Lískovec, 634 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 01:00 pm

Jednodenní kurz Úvod do kresby

malujemespolu.cz , Dvořákova 13, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:00 am to 03:00 pm

Čiperkové na Šelepce

ŠELEPKA - Šelepova No. 1 , Šelepova 1, 61200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
10:30 am to 11:30 am

Divadlo KORÁB – Kašpárek a drak

Divadlo Koráb , Staňkova 29, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
11:00 am to 12:00 pm

Sunday Ramen at Beer&Grill u Dřeváka

U Dřeváka Beer&Grill , Dřevařská 22, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
11:30 am to 03:30 pm

Seminář Kalah v Brně

Sokol Brno I , Kounicova 20/22, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
12:00 pm to 05:00 pm

Seminář: Práce se sny

Místogalerie - Dům Skleněná louka , Kounicova 23, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
01:00 pm to 06:00 pm

AF DAY vol. XI / edice s ŽUREK

Art Factory , V\u00E1clavsk\u00E1 6, 2.patro, 60300 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
01:30 pm to 08:30 pm

Událost pro zájemce o tetování na VeganFestu 2019

VeganFest , Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
02:00 pm to 07:00 pm

Dílna - Jarní dekorace do interiéru

Fanderlíkova 17 , 616 00 Brno, Česká Republika, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
02:00 pm to 04:00 pm

Prožij Vnímej Zpomal

Citadela Mefisto - Pole Dance Studio , Poštovská 68/3, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
02:00 pm to 06:00 pm

Akrylové zázraky

Centrum Mandala , Opletalova 6, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
03:00 pm to 06:00 pm

Poslední den výstavy Mire sveti / Světy Andreje Pešty!

Muzeum romské kultury , Bratislavská 246/67, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
03:00 pm to 07:00 pm

Divadelní neděle: Námořnická pohádka

Společenský sál Bzenecká 23 , Brno-Vinohrady, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
03:00 pm to 04:00 pm

O Budulínkovi

Divadelní studio "V" , Veveří 133, 616 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
03:00 pm to 04:00 pm

Odpoledne pro reaktivní psy

Brno-Černovice , Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019 at 03:00 pm

Svět pod mikroskopem

Hvězdárna a planetárium Brno , Kraví hora 2, 61600 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
03:30 pm to 05:00 pm

ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky: Oheň, země, voda, vzduch

Kulturní Centrum Líšeň , Klajdovská 28, 62800 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
04:00 pm to 05:00 pm

Divadlo Aldente: Who am I?

Klub Leitnerova , Leitnerova 2, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
05:00 pm to 06:00 pm

Fanta Muser Tour 2019 - Mína, Naty a Adam Kajumi v Brně

Kulturní středisko Omega (Musilka) , Musilova 2a, 61400 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
05:30 pm to 07:30 pm

Smyčce PFO na Hvězdárně

Hvězdárna a planetárium Brno , Kraví hora 2, 61600 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
06:00 pm to 08:00 pm

Tvořím, tedy jsem

Jazzová kavárna Podobrazy , Zelný trh, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
06:00 pm to 08:00 pm

Literární dýchánek

Kulturní fara - Kafara , Fryčajova 78/16, 61400 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
06:00 pm to 09:00 pm

Velký Hmyzí večer

Klub cestovatelů BRNO , Veleslavínova 14, 612 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
06:00 pm to 09:00 pm

FC Zbrojovka Brno vs. FK Viktoria Žižkov

FC Zbrojovka Brno , Srbská 47a, 612 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
06:00 pm to 09:00 pm

Výstup z workshopu Hlas, zpěv a hudba v improvizaci

Lužánky - středisko volného času , Lidická 50, 65812 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
06:00 pm to 08:00 pm

HAPPY TOUR - Brno

Sono CentrumVeveří 2832/115 , 616 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
07:00 pm to 09:00 pm

Bohu žel

Expediční klubovna Brno , Jezuitská 1, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
07:00 pm to 08:30 pm

Poetika + Brixtn tour lll 2019 – Brno (host Platonic)

MELODKA , Kounicova 20/22, 602 00 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
08:00 pm to 11:45 pm

OTK & Nesbitt's Inequality & Plum Dumplings | Kabinet MÚZ

Kabinet MÚZ , Sukova 4, 60200 Brno, Czech Republic, Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019
08:00 pm to 11:00 pm

The Shabs, folk punk z Jižní Afriky na Dominikánské

Dominikánská 11 , Brno, Czech Republic

Sun Mar 10 2019 at 09:00 pm
Filters: